Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:76059 kpl

Pikakysely

Kannatatko puolueavustusten julkistamista?

Yhdistyksen hallitus

 

villeskinnari_copy.jpg

Ville Skinnari
Puheenjohtaja,Kansanedustaja, kaupunginvaltuutettu
Gsm: 040 504 8187
ville.skinnari@eduskunta.fi

alettinbasboga_copy.jpg

Alettin Basboga varapuheenjohtaja, kaupunginvaltuutettu
Gsm: 040 580 7781
bogalettin@hotmail.com

Olavi Paakkunainen
Sihteeri
Gsm: 0500 666 126
olavi.paakkunainen@phnet.fi

Päivi Virta
Taloudenhoitaja
Gsm: 044 504 0258
paivi.virta@pp3.inet.fi


Marju Markkanen
opintosihteeri

Gsm: 040 587 5557
marju.markkanen@lahti.fi

 

Muut johtokunnan jäsenet

Tomi Paakkunainen
gsm:040 709 0198
tomipaak1@gmail.com

Kimmo Nikula
Gsm: 050 310 0675
kimmo.nikula@pam.fi
marko_kauko.jpg2.jpg

Marko Kauko
Gsm: 040 505 9515
marko.kauko@live.com


Marjo-Riikka Nygren
Gsm: 050 541 5274
m-r.nygren@hotmail.com

Harri Rummukainen
Gsm: 040 506 0942
harri.rummukainen@saunalahti.fi